Dlaczego my?

Nasz zespół to grupa dobrze wykształconych terapeutów. Każde z nas zdobywało doświadczenie w innych placówkach medycznych i specjalizuje się w innej dziedzinie fizjoterapii. Dzięki temu możemy dobrać terapie odpowiednią właśnie dla Ciebie.

Poznaj nas

 • Maciej Stachurski
  Fizjoterapeuta
  Maciej Stachurski
  Fizjoterapeuta

  Fizjoterapeuta od ponad 10 lat, doświadczenie zawodowe zdobywał w publicznym szpitalu i kilku prywatnych placówkach. Od 2009 roku prowadzi własną firmę rehabilitacyjną. W trakcie codziennej pracy wykorzystuje metody takie jak: PNF, Cyriax, McKenzie, kinesiologytaping i elementy terapii manualnej. Opracował własny schemat postepowania fizjoterapeutycznego dla kobiet w ciąży i połogu. Prowadzi zajęcia w Szkole Rodzenia przy Świętokrzyskim Centrum matki  i Noworodka.

 • Anna
  Fizjoterapeuta
  Anna
  Fizjoterapeuta

  Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. W pracy z pacjentami wykorzystuje m.in. metody McKenzie, pomocną w walce z zespołami bólowymi kręgosłupa oraz PNF przy schorzeniach neurologicznych i ortopedycznych. Wykonuję także zabiegi: masażu klasycznego, leczniczego i relaksacyjnego. Doświadczenie zawodowe wykorzystuje aby sprawnie pomagać pacjentom uporać się z dysfunkcjami.

 • Ewelina
  Fizjoterapeuta
  Ewelina
  Fizjoterapeuta

  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie ukończyła studia magisterskie na kierunku fizjoterapia. Od 3 lat specjalizuje się w fizjoterapii ortopedycznej i neurologicznej. W swojej pracy z pacjentami bazuje na metodzie neurofizjologicznej PNF, metodzie mechanicznej McKenzie oraz masażu klasycznym. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach oraz szkoleniach.